

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Ben je op zoek naar een horloge dat overal bij past? Kijk eens naar het Lorus RM341JX9. chronograaf-horloge. Praktisch en stijlvol, ideaal voor op het werk of een dagje uit.
Dit horloge heeft een ronde, stalen kast van 43 mm en een kastdikte van 11,5 mm. Het is zilverkleurig en is voorzien van hardlex-glas. De blauwe wijzerplaat met een zonnestraalpatroon geeft een chique look. Arabische cijfers als uur-markering en de zilverkleurige wijzers geven de tijd duidelijk en makkelijk leesbaar weer. Met extra’s zoals een chronograaf en datumaanduiding tussen de 4 en 5-uur positie heb je meteen een complete accessoire.
De zwartlederen band met krokodilpatroon is 22 mm breed en sluit met een vouwsluiting. Hierdoor zit het comfortabel en zit het stevig om je pols.
Het Japans quartz uurwerk zorgt voor een nauwkeurige en betrouwbare tijd. Bovendien is het horloge waterdicht tot 10 bar, handig voor in het zwembad. Om er zorgeloos en lang van te genieten komt het horloge met een garantieperiode van 2 jaar op fabricagefouten.
Combineer met een casual outfit of draag het naar een zakelijke afspraak voor een vleugje klasse.