

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Goudkleurig |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Met het Lorus RS950DX9 horloge voeg je iets speciaals toe aan elke outfit. Dit stijlvolle en praktische horloge past perfect bij zowel een chique diner als een dag op kantoor.
Het horloge heeft een ronde kast van 40 mm in diameter en is voorzien van krasbestendig saffierglas. De goudkleurige wijzerplaat heeft streepjes als uur-en minuutmarkering, de wijzers zijn eveneens goudkleurig. Samen geven ze de tijd analoog en duidelijk weer. Handig is de datumweergave op de 6-uur positie tijdens drukke dagen met een overvolle agenda.
Met zijn goudkleurige, stalen horlogeband geeft het geheel een klassieke en stijlvolle toevoeging aan je outfit. De band is 18 mm in breedte en sluit met een vouwsluiting. Gemakkelijk in gebruik en comfortabel te dragen.
Het model is waterdicht tot 5 bar, ideaal als je een douche of bad neemt. Of je nu een strak pak draagt of vrijetijdskleding dit horloge voegt stijl en karakter toe. Met een garantie op fabricagefouten (niet op de plating) van 2 jaar hoef je je nergens zorgen over te maken. Dit horloge is betrouwbaar, mooi en een beetje een blikvanger. Perfect om je outfit af te maken!