

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Quartz horloge, Solar horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
Ontdek het stoere Lorus RX351AX9 herenhorloge. Stoer maar ook stijlvol, geschikt voor mannen die een duurzaam en stijlvol horloge waarderen.
De stalen, zilverkleurige kast van het horloge heeft een diameter van 43 mm en een kastdikte van 11 mm. Het geeft een stevige maar comfortabele fit. Op de zwarte wijzerplaat met zonnestraalpatroon geen zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering de tijd duidelijk leesbaar weer. De lichtgevende accenten geven ook een duidelijke tijd in het donker. Handig is de datumweergave bij de 3-uur positie. Vergeet niet dat dit horloge analoog werkt en zonne-energie gebruikt, dus je houdt het eenvoudig en milieuvriendelijk.
Dit horloge heeft een solar-techniek, het maakt gebruik van een Solar cel die in staat is om uit alle soorten licht, dus niet alleen zonlicht, energie te halen. De energie wordt opgeslagen in een klein oplaadbaar batterijtje met een lange levensduur. Het zorgt voor een efficiënte tijdsweergave.
De stalen horlogeband is zilverkleurig en heeft een breedte en aanzetmaat van 22 mm. Het heeft stoere schakels en sluit met een vouwsluiting.
Dit horloge is waterdicht tot 10 bar waardoor het geschikt is om mee te zwemmen. Handig voor de sportieve gelegenheid! De glanzende afwerking en het duidelijke uurwerk maken lezen makkelijk, dus geen gedoe als je onderweg bent. Schitterend voor zowel formele als informele momenten. En met 2 jaar garantie op fabricagefouten ben je verzekerd van topkwaliteit.