

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Chronograaf horloge, Quartz horloge, Solar horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz, Solar |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Dit sportief vormgegeven Lorus RZ509AX9 chronograaf-horloge is een duurzaam stukje techniek om altijd mee op tijd te zijn. Het heeft een stijlvol, sportief uiterlijk met een robuust design.
De zilverkleurige, stalen kast is rond en meet 44 mm in diameter en 12 mm in dikte, dus hij heeft precies de juiste maat om op te vallen. Op de zwarte wijzerplaat geven drie subdials met verschillende chronograaf-functies, stoere wijzers en uur-markeringen de tijd analoog en makkelijk leesbaar weer. De datumweergave tussen de 4-en 5-uur positie is handig bij een volle agenda. Onder de kap ligt nauwkeurige Japanse solar-techniek. Die zilverkleurige ring? Een handige tachymeter voor als je graag alles tot op de seconde meet.
Het maakt gebruik van een Solar-cel die in staat is om uit alle soorten licht, dus niet alleen zonlicht, energie te halen. De energie wordt opgeslagen in een klein oplaadbaar batterijtje met een lange levensduur. Het zorgt voor een efficiënte tijdsweergave.
De stevige schakelband zorgt voor een robuuste look. Het is 21 mm breed en gemaakt van zilverkleurig staal. Het sluit met een stevige vouwsluiting en draagt comfortabel.
Je kunt er zelfs mee zwemmen, want hij is waterbestendig tot 10 bar. Het hardlex-glas is er voor bescherming van de wijzerplaat. Het is zowel praktisch als betrouwbaar. Je hebt er 2 jaar garantie op, dus je kunt er echt van op aan.