



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm, 50 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 22 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 22 mm |
| Dikte hanger(s) (mm) | 0.7 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
Deze prachtige gouden klavertje vier ketting van Names4ever is een sieraad met veel betekenis. Een klavertje vier staat symbool voor geluk, en elk blaadje heeft zijn eigen betekenis: hoop, vertrouwen, liefde en natuurlijk geluk. De ketting is vervaardigd uit hoogwaardig 14-karaat goud waardoor hij lang meegaat. Bovendien kan de ketting gepersonaliseerd worden met een mooie tekst zoals een naam of datum.
Het sieraad wordt speciaal voor u op maat gemaakt, hierdoor bedraagt de levertijd ongeveer vijf werkdagen. Let op dat gepersonaliseerde sieraden niet geruild of geretourneerd kunnen worden.
Bij Trendjuwelier geniet u van:
Kies voor kwaliteit en symboliek met deze unieke klavertje vier ketting van Names4ever, verkrijgbaar bij Trendjuwelier.