





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Massief | Massief zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Lengte (cm) | 42 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 26 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.7 mm |
Deze elegante Names4ever naamketting zilver model Alina is een ware blikvanger dankzij het sierlijke lettertype. De afmeting van deze fantastische naamketting is 26 mm breed en 10 mm hoog, maar dit kan variëren afhankelijk van de gekozen naam. De namen zijn 0.7 mm dik en voor de stevigheid raden we aan om geen naam te kiezen met meer dan 12 letters.
De ketting zelf is een robuuste jasseron ketting van 42 cm lang, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Deze zilveren naamketting is ook verkrijgbaar in het luxueuze 14-karaat goud.
Let op: Omdat deze naamketting speciaal voor u wordt gemaakt, geldt er een iets langere levertijd van ongeveer vijf werkdagen. Houd er rekening mee dat gepersonaliseerde sieraden niet kunnen worden geretourneerd of geruild.
- ✅ Altijd de beste prijs
- ✅ Snelle levering
- ✅ Achteraf betalen mogelijk
Bij Trendjuwelier streven we naar uw volledige tevredenheid met onze producten en diensten. Mocht u nog vragen hebben over dit product of andere items uit ons assortiment, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: SIERADEN
- SHOP MEER: COLLIERS
- SHOP MEER: COLLIERS DAMES
- SHOP MEER: COLLIERS UNISEX
- SHOP MEER: ZILVEREN COLLIERS
- SHOP MEER: DAMES SIERADEN
- SHOP MEER: UNISEX SIERADEN
- SHOP MEER: ZILVEREN SIERADEN
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY SIERADEN
- SHOP MEER: BLACK FRIDAY COLLIERS
- SHOP MEER: CYBER MONDAY SIERADEN
- SHOP MEER: CYBER MONDAY COLLIERS
- SHOP MEER: KERST SIERADEN - TOT 30% KORTING
- SHOP MEER: KERST COLLIERS
- SHOP MEER: NAMES4EVER
- Schrijf de eerste review over dit product