







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gm12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Op zoek naar een horloge met klassieke look? Het Olympic Damian OL80HDL001 horloge is wat je zoekt. Met zijn goudkleurige kast en zwarte wijzerplaat is het de perfecte match voor zowel je casual als zakelijke outfits. De goudkleurige details als de wijzers en tijdsaanduidingen vallen mooi op op het zwart.
Dit horloge heeft een stevige bruine leren band. Dankzij de stevige gesp blijft het goed op zijn plek. Het horloge van 40 mm is niet alleen een mooie blikvanger, maar het is ook handig, want het laat je weten welke dag het is met een datumvenster. De waterdichtheid is 5 bar.