







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 16 mm |
| Band aanzetmaat | 16 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
"Keeping it simple, keeping it classy." Dit Olympic Dani OL72DSS109 horloge laat niets te wensen over. Met een glanzende zilverkleurige kast van 32 mm die subtiel om je pols ligt, voel je je altijd stijlvol. De zwarte wijzerplaat met goudkleurige/witte wijzers en simpele streepjesmarkering is perfect voor dagelijkse avonturen en chique etentjes.
Met een comfortabele 16 mm vouwsluiting ben je altijd klaar voor wat de dag je brengt, net als door het solide mineraalglas en waterdichtheid tot 5 bar. Het horloge heeft een rustige uitstraling en biedt alles wat je van een goed horloge verwacht.
Voeg dit horloge toe aan je outfit als de finishing touch. Of je nu overdag aan het werk bent of 's avonds ontspant, laat je stijl stralen met Olympic.