







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Olympic Danny OL72HDD012 is een voorbeeld is perfect voor heren die van een klassieke en chique look houden. De goudkleurige kast en band staan mooi bij de diepgroene wijzerplaat. Een goede en warme combinatie van kleuren en materialen.
De schakelband sluit makkelijk met een vouwsluiting en is ook handig waterdicht tot 5 bar. Ideaal voor een dagje werken of een avondje uit. Dit horloge past overal bij; of je nu een pak draagt of een casual broek met een overhemd. Met zijn 40 mm kast en 20 mm bandbreedte heb je een strak en veelzijdig horloge.