









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten,Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart, Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | myota 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 35 mm |
Met de Olympic Horizon OL90DDS001B om je pols voel je je altijd stijlvol. Dit dameshorloge, met zijn 35 mm goudkleurige kast en saffierglas, past perfect bij elke gelegenheid. De zilverkleurige wijzerplaat met subtiele goudkleurige wijzers en streepjes is eenvoudig maar opvallend.
De band van zilverkleurige mesh schakels, 14 mm breed, komt met een handige druksluiting. Voor wat extra variatie kun je ook de tweede bandoptie van zwart leer kiezen. Bovendien is het horloge waterdicht tot 5 bar.
Dit analoge horloge is voorzien van een betrouwbaar quartz uurwerk. De bicolor uitstraling is perfect voor zowel je werkdag als een avondje uit. Combineer met een goudkleurige armband voor een chique look of draag het solo voor een minimalistisch statement. Olympic zorgt ervoor dat stijl en veelzijdigheid in je dagelijkse leven binnen handbereik zijn.