

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Leer |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Leer |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
| Serie | John |
Ervaar de tijdloze elegantie van het Olympic OL26HSL078 John horloge, nu beschikbaar bij Trendjuwelier. Dit stijlvolle herenhorloge combineert functionaliteit met een klassiek design perfect voor elke gelegenheid.
De belangrijkste kenmerken van het Olympic OL26HSL078 John horloge zijn:
Bij Trendjuwelier profiteer je bovendien van:
Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog jouw Olympic OL26HSL078 John herenhorloge bij Trendjuwelier!