







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | seiko vj42b |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Zoek je een mooi horloge? De Olympic Julian OL26HSS327 is een horloge dat bij elke outfit past. Eenvoudige zilvertinten zorgen voor een moderne look en dankzij de ronde kast van 42 mm ziet het er strak uit.
Er is goed nagedacht over de wijzers. De zilverkleurige wijzers steken mooi af op de witte wijzerplaat en je leest er zo de tijd mee. Het handige datumvenster geeft je snel inzicht in de dag van de maand. Ideaal voor dagelijks gebruik!
De stalen schakelband geeft het horloge een robuuste touch en de sluiting is gemakkelijk in gebruik. Geweldig dat het horloge geschikt is om mee te zwemmen dankzij de waterdichtheid van 10 bar. Dat maakt het perfect voor een actieve dag.
De Olympic horloge straalt degelijke Nederlandse kwaliteit uit. Combineer het met een nette outfit voor een zakelijke look of draag het casual tijdens het weekend.