







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 24 mm |
| Band aanzetmaat | 24 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Blauw, Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 2115 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
“Time is now,” en met dit Olympic Legacy OL75HSS005 herenhorloge loop je voor op alle trends. Ben je een man die houdt van een stoere, maar elegante uitstraling? Dan is dit zilverkleurige en blauw getinte horloge met een 41 mm kast zeker iets voor jou.
Dit horloge past bij elke sfeer dankzij zijn sprankelende zilverkleurige staal en diepblauwe wijzerplaat. Het biedt niet alleen de tijd, maar ook een datumaanduiding zodat je altijd op tijd met de mode meebeweegt.
Combineer het met een casual jeans en shirt of een strak pak; het is altijd een match. Deze eyecatcher met saffierglas laat je stralen, van zwembaan tot boardroom met een waterdichtheid tot 10 bar. Een makkelijk te dragen vouwsluiting maakt het horloge compleet en houdt je in stijl onderweg!