







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Bicolor (Staal & Gold plated) |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Bicolor |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | myota-2315 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Bicolor (Staal & Gold plated), Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Olympic Momentum OL66HSS025B is een veelzijdig heren horloge geschikt voor van alles – van kantoor tot een diner. Het heeft een klassieke ronde stalen kast en een stijlvolle bicolor band. Met zijn zilverkleurige wijzerplaat en goudkleurige wijzers is het een echte blikvanger. Ideaal bij een pak of casual outfit.
Dit horloge heeft een stevige 44 mm kast met saffierglas. De tijd bijhouden is makkelijk met de goudkleurige streepjes als uuraanduiding. En dankzij het quartz uurwerk ben je altijd op tijd, met een extra datumfunctie bij 3 uur voor de planners onder ons.
Of je nu onder de douche staat of in een regenbui terechtkomt, dit horloge kan tegen een stootje, waterbestendig tot 5 bar. Met de veilige vouwsluiting blijft hij goed zitten, en het bicolor bandpatroon voegt net dat beetje extra toe.
Een extra goudkleurige rand rond de kast maakt hem net wat chiquer. Het is een veelzijdig accessoire dat een stijlvolle toevoeging is aan elke look – een echte must-have voor de moderne man.