







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | miyota gl12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 33 mm |
Het Olympic Nostalgia OL73DDL001 horloge is een nette keuze voor wie van strak en chic houdt. De goudkleurige stalen kast met rechthoekige vorm en saffierglas geeft een elegante look. De Romeinse cijfers op de witte wijzerplaat maken het af.
De zwarte leren band met een krokodillenpatroon past goed voor een avond uit of een zakelijke bijeenkomst. Handig is de bandbreedte van 14 mm met een makkelijke gespsluiting. Dit dameshorloge straalt klasse uit voor elke gelegenheid.
Dankzij het Quartz uurwerk en datumfunctie, weet je altijd hoe laat het is en wat de datum is, bij de 6 uur-positie. 5 bar waterdicht maakt het geschikt voor douchen. Praktisch en stijlvol voor dagelijks gebruik.
Perfect als persoonlijk accessoire of stijlvol cadeau.