







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 43 mm |
| Serie | Paul |
Op zoek naar een horloge dat zowel stoer als stijlvol is? Dan is de Olympic OL89HSS058 Paul herenhorloge precies wat je nodig hebt. Dit unieke horloge heeft een robuuste stalen kast met een bewerkte bezel en een opvallende blauwe wijzerplaat met chronograaf. De lumibrite strepen en wijzers zorgen voor een opvallende uursaanduiding, terwijl de mat glimmende stalen schakelband met vouwsluiting het geheel een stoere uitstraling geeft.
Dit horloge is niet alleen mooi om te zien, maar ook zeer praktisch. Met zijn waterdichtheid van 10ATM kan hij tegen water bij het zwemmen en douchen. Dankzij het mineraalglas en de stevige stalen kast kan dit horloge bovendien tegen een stootje. Standaard krijg je er 3 jaar fabrieksgarantie bij.
Kortom, de Olympic OL89HSS058 Paul herenhorloge in staal (43mm) wil je niet missen!