







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | miyota gl22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Slang |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Het Olympic OL73DSL002 horloge voelt anders dan het doorsnee accessoire. Dit horloge combineert het zwarte leer mooi met het glanzende staal. De band met slangenlook geeft een chic randje. De kast is 26 mm breed en 8 mm dun, zo is hij lekker compact. Onder de saffierglazen kap vind je een witte wijzerplaat, afgewerkt met Romeinse cijfers. Het quartz uurwerk is precies en betrouwbaar. Het horloge is waterbestendig tot 5 bar.
Of het nu werk, een feestje of een chill dagje is, de OL73DSL002 houdt je bij de tijd.