







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band aanzetmaat | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | miyota 2035 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
Het Olympic Shine OL73DSS004 horloge ziet er fraai uit met zijn donkerblauwe wijzerplaat en zilverkleurige wijzers. Een echt dameshorloge met een ronde kast van 29 mm dat je bij je casual look of business outfit kunt dragen.
De zilverkleurige armband heeft een schakelpatroon en past veilig om je pols met een klapsluiting. De bezel is versierd met fonkelende steentjes, wat zorgt voor een beetje extra glamour. Het past perfect bij een chic diner of een informeel werkoverleg.
Met zijn waterbestendigheid tot 5 bar hoef je niet bang te zijn voor een spatje water. Draag het horloge op werk, tijdens een lunchafspraak of gewoon thuis.