







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gl32 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 31 mm |
Met het Olympic Sofia OL82DSL010 horloge heb je een stijlvolle Nederlandse klassieker om je pols. De combinatie van een bruine wijzerplaat en leren band met subtiele stiksels geeft het horloge een klassieke, maar toch moderne look. Perfect voor dagelijks gebruik of om je avondoutfit compleet te maken.
De ronde zilverkleurige kast meet 31 mm in diameter en is 8 mm dik, waardoor dit horloge niet alleen mooi, maar ook comfortabel is. Het horloge heeft een quartz uurwerk en de wijzerplaat is afgewerkt met een subtiel golvend patroon. De negen steentjes en een enkel cijfer sprankelende details die het geheel helemaal afmaken.
De bruine leren band van 14 mm breed zorgt voor een stijlvolle en comfortabele pasvorm. De kast is bestand tegen 5 bar waterdruk en heeft mineraalglas.