







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 14 mm |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Beige |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 9 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vj20 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Steentjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Gold plated, Leer |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Steen | Kristal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Kast doorsnede (mm) | 32 mm |
Dit Olympic Soline OL1DDL002 horloge heeft een kleurrijk en vrolijk design. De ronde goudkleurige kast heeft een diameter van 32 mm en is perfect voor elke dag. Dankzij het quartz uurwerk kun je op de tijd vertrouwen.
De felgroene wijzerplaat springt in het oog, zeker met de opvallende Romeinse cijfers en sprankelende steentjes. Ideaal als je van een beetje glamour houdt! De beige leren band met zijn witte stiksels zit heerlijk en maakt een nette look af. Dit horloge is 5 bar waterdicht. Ga je een dagje winkelen of naar je werk? Draag dit horloge voor wat extra kleur. Misschien met een nette blouse of je favoriete casual jacket.