







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Grijs |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vd57 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs, Bruin |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Olympic OL82HGL001 is fijn draagbaar met zijn stalen kast van 40 mm en dikte van 10 mm. De bruine leren band is netjes afgewerkt en maakt het horloge prima voor dagelijks gebruik. Of je nu naar je werk gaat of in het weekend eropuit trekt, hij past altijd.
Met zijn donkergrijze wijzerplaat en zilverkleurige wijzers oogt hij modern maar ook een beetje klassiek. De blauwe details op de subdials brengen een sportieve look en zijn handig door de functies van datumweergave en chronograaf. Waterdicht tot 5 bar. Heeft een flink stevige gespsluiting.