

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Bicolor |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 10 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffier |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
| Serie | Thomas |
Ervaar de verfijnde elegantie van het Olympic Thomas OL26HSS303B herenhorloge. Met zijn prachtige witte wijzerplaat en bicolor stalen ontwerp is dit horloge een stijlvolle toevoeging aan elke outfit.
Dit horloge, nu beschikbaar bij Trendjuwelier, heeft verschillende opvallende kenmerken:
Bovendien biedt Trendjuwelier:
Het saffierglas zorgt voor extra duurzaamheid en er geldt standaard 3 jaar fabrieksgarantie op dit horloge.