









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Druksluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 6.3 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gl22 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 26 mm |
Met het Olympic Titanium dameshorloge om je pols, combineer je stijl en functie. De zilverkleurige titanium kast van 26 mm is een tijdloze toevoeging aan je collectie, met het sterke saffierglas om je te beschermen tegen dagelijkse krasjes.
De subtiele schakels van de band zijn net zo stijlvol als ze comfortabel zijn. De wijzerplaat heeft een grijze afwerking met simpele zilverkleurige wijzers en streepjes als markeringen. Perfect voor een dag op kantoor of een avondje uit met vrienden.
Dit Olympic horloge biedt een quartz uurwerk voor die traditionele, analoge look, en is waterbestendig tot 3 bar. Dus je kunt het gerust tijdens het handen wassen aanhouden. De smalle band van 8 mm is niet alleen elegant, hij draagt ook lekker licht dankzij het titanium materiaal. Geen gedoe meer met zware horloges.
Ideaal als je jezelf wilt trakteren of een speciaal iemand wilt verrassen. "Keep it classy, keep it simple."