







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | pc32 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Olympic Wout OL90HSS004 horloge is een no-nonsense keuze voor mannen. Het past net zo goed bij een casual jeans als een strak pak. De zilverkleurige stalen kast van 40 mm maakt het horloge robuust en toch modern. Met zijn eenvoudig te lezen zilverkleurige wijzerplaat en duidelijke uurmarkeringen blijf je altijd bij de tijd, of je nu over straat loopt of in een vergadering zit.
Met een schakelband van 20 mm breed zit het als gegoten om je pols en de vouwsluiting zorgt voor extra comfort. De zwarte rand met witte markeringen geeft een eigentijdse twist aan de klassieke look. En dankzij de waterbestendigheid van 5 bar hoef je je geen zorgen te maken tijdens een regenbui of onder de douche.