





| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type sluiting | Brisuresluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Roze |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.47 |
| Breedte (mm) | 9 mm |
| Hoogte (mm) | 21 mm |
| Diameter (mm) | 7 mm |
| Vorm | Hartje, Rond/Bolletje |
Deze schattige oorhangers van zilver met een cirkelvorm en ingebouwd hartje zijn ideaal om op te vallen. De roze zirkonia's geven ze een speels tintje, terwijl de glanzende afwerking subtiele schittering toevoegt.
De oorbellen hebben een vaste sluiting, zodat ze tijdens activiteiten goed blijven zitten. Ze zijn licht en daardoor perfect voor dagelijks gebruik. Met een hoogte van 21 mm en een diameter van 7 mm, zijn ze zichtbaar maar niet te groot.
Combineer ze met een casual outfit voor een ontspannen dagje uit of voeg ze toe aan je look voor een verjaardagsfeestje. Ze zijn vooral geschikt voor kinderen die willen stralen.