







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.59 |
| Breedte (mm) | 5.5 mm |
| Hoogte (mm) | 21 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 10.5 mm |
Deze 9-karaat goudkleurige oorringen zijn een leuke en veelzijdige toevoeging aan je sieradencollectie. Met een betrouwbare klapsluiting zijn ze ideaal voor dagelijks gebruik en voel je je er de hele dag comfortabel bij.
Met een hoogte van 21 mm zijn deze oorringen perfect om je look net dat beetje extra te geven. De ronde basis krijgt extra karakter door de mooie hanger. De oorringen met hangers zijn versierd met druppelvormige zirkonia stenen, die in iedere lichtval sprankelen. De stenen zitten in een gladde zetting, waardoor ze blijven stralen zonder de gehele look te domineren.
De glanzende goudkleurige afwerking maakt deze oorbellen veelzijdig. Draag ze rustig naar je werk of naar een feestje. Ze passen net zo goed bij je favoriete jeans als bij een elegante avondjurk. Als je ze cadeau geeft, maak je er zeker iemand blij mee.