







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | 9-karaat goudkleurig |
| Gehalte | 9-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8 |
| Breedte (mm) | 6.5 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
Maak kennis met de oorringen van 9-karaat goudkleurig met een trendy en veelzijdige uitstraling. Elke oorbel heeft een cirkel als hanger en combineert stijlvol met je dagelijkse outfit. Met een lengte van 20 mm en een hanger van 9,5 mm hoog en 6,5 mm breed, vormen deze oorbellen een opvallend accent.
De briljant geslepen zirkoniastenen vangen het licht prachtig op en zijn stevig in een gladde zetting geplaatst. Het goudkleurige materiaal in combinatie met de transparante stenen geeft deze oorbellen een moderne look.
Praktisch in gebruik door de klapsluiting, zijn deze oorbellen makkelijk te dragen en te combineren met andere sieraden. Of je nu naar een feestje gaat of naar een formele gelegenheid, met deze oorringen kun je alle kanten op. Perfect te combineren met zowel een casual outfit als een chique jurk.