



| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Beige |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Dit stijlvolle Orient Bambino RA-AC0033Y30B horloge heeft een zilverkleurige stalen kast en een zachte ivoorkleurige wijzerplaat. De blauwe wijzers en de zilverkleurige streepjes geven dit horloge een frisse look. Het donkerbruine leren bandje met krokodillenpatroon maakt het helemaal af.
Met een formaat van 41 mm is het een fijn formaat horloge. Het is voorzien van een automatisch uurwerk en mineraalglas. Handig voor de dagelijkse werkdag of een feestje. Een stijlvolle keuze voor elke man die van robuust en elegant houdt!