







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 39 mm |
Het Orient Bambino RA-AC0M09E horloge is een traditioneel, klassiek vormgegeven herenhorloge met een retro-uitstraling en een verfijnd kastontwerp.
Met zijn zilverkleurige, stalen kast van 39 mm in diameter en een dikte van 12,5 mm is het stevig en stijlvol. De groene wijzerplaat heeft zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-en minuutmarkering. Op de 3-uur positie is een datumvenster gesitueerd. De kast heeft een doorzichtige achterkant met zicht op het uurwerk. Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig wordt opgewonden door het draaien van de kroon.
De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik. Het uurwerk heeft 22 jewels en een trillingsfrequentie van 21.600 trillingen per uur.
De zilverkleurige band met een breedte van 21 mm heeft brede schakels. De handige vouwsluiting maakt het makkelijk om te dragen. Het model is waterbestendig tot 3 bar, handen wassen is geen probleem. Het komt bovendien met een garantieperiode van 2 jaar.
Gelegenheden variëren, maar dit Orient horloge is altijd een goede keuze. Of je nu op kantoor bent of een avondje uit gaat, het past altijd.