

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Beige |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Het Orient Bambino RA-AK0702Y30B horloge is een mooie mix van stijlen, echt iets voor mannen die van een klassieke look houden. Dit horloge past bij elk moment van de dag en geeft je elke keer de topkwaliteit en veelzijdigheid die je nodig hebt.
Met een stalen, zilverkleurige kast van 41 mm, een kastdikte van 12,5 mm en een ingetogen, ronde vorm is er aan elegantie geen gebrek. Op de cremekleurige wijzerplaat geven blauwe wijzers, Romeinse cijfers als uur-markering en streepjes voor de minuten de tijd analoog en duidelijk weer. Het heeft handige sub-dials voor dag en 24-uursaanduidingen en een datumfunctie op de drie uur positie. Genoeg om gemakkelijk je dag bij te houden. De achterkant van de kast is doorzichtig met zicht op het uurwerk.
Dit horloge werkt niet zoals een analoog horloge met een batterij, maar mechanisch met een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De band heeft een zwartlederen band van 21 mm met een subtiel krokodillenpatroon, het sluit met een eenvoudige gesp.
Het is geschikt voor de dagelijkse dingen, het heeft een waterbestendigheid tot 3 bar en houdt zich prima onder wat opspattend water. Extra stevig dankzij het mineraalglas en staal om te zorgen dat je lang kunt genieten van je horloge. Bij het horloge hoort een garantieperiode van 2 jaar op fabrieksfouten.
Als je Japanse kwaliteit zoekt en een tijdloze stijl waardeert, dan zit je met dit stijlvolle horloge goed. Sla je slag met deze must-have voor je collectie.