

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Het Orient Bambino OR-TAC00008W0 horloge is precies wat je zoekt als je houdt van een stijlvolle en betrouwbare tijdmeter. Geen gedoe, gewoon een topstuk met een klassieke uitstraling.
Met een zilverkleurige, stalen kast van 41 mm en een dikte van 12 mm past dit horloge comfortabel om de pols. Het heeft een zilverkleurige wijzerplaat met rosékleurige details voor dat beetje extra flair. De Romeinse cijfers als uur-markering en de slanke wijzers geven het een klassieke look. En maak je geen zorgen over de datum, die zie je makkelijk bij de 3-uur positie. Bovendien zorgt het mineraalgla ervoor dat dit horloge wel tegen een stootje kan.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De donkerbruine, leren band met krokodillenpatroon zorgt voor een chique feel en zit ook nog eens lekker dankzij de gespsluiting.
En met een waterdichtheid tot 3 bar hoef je hem niet af te doen bij het handen wassen. Bovendien komt het horloge met een garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Dus kies dit fraaie Orient horloge voor stijl en gemak.