

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Roségoudkleurig, Bicolor |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Dit Orient Mechanical Classic RA-AG0020S10B horloge straalt Japanse klasse en verfijning uit. Ideaal voor dagelijkse avonturen of speciale gelegenheden.
De ronde, zilverkleurige kast van staal met een doorsnede van 42 mm is voorzien van mineraalglas ter bescherming van de crèmekleurige wijzerplaat. De opengewerkte wijzerplaat geeft zicht op het prachtige binnenwerk. De mix van roségoudkleurige wijzers, streepjes als uur-markering en Romeinse cijfers zorgt voor een speels maar helder uur-beeld, waardoor je altijd op tijd bent. Dit alles maakt het horloge tot een bijzonder accessoire.
De stalen horlogeband is voorzien van zilverkleurige en roségoudkleurige schakels en glanst prachtig om de pols. Dankzij de comfortabele vouwsluiting en de 21 mm brede band draag je het horloge met gemak of je nu aan het werk bent of uit eten gaat.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon.
Dit horloge is een betrouwbaar en stijlvol accessoire met 2 jaar garantie (niet op de plating), zodat je lang kunt genieten van je aankoop.