







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Duikhorloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 13.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Orient Mako 40 Limited Edition 75th anniversary RA-AC0Q12L30B horloge is een must-have voor mannen die houden van een robuuste maar stijlvolle look. Ideaal voor werk of in het weekend, of zelfs als je een duik neemt! Met dit model til je je alledaagse stijl naar een hoger niveau.
Dit duikhorloge heeft een ronde kast met een diameter van 40 mm en een kastdikte van 13,5 mm. De lichtblauwe wijzerplaat zorgt voor een frisse uitstraling en de zilverkleurige uur-markeringen en wijzers passen perfect bij elkaar. Handig, die datum op de 3 uur positie. De gravure op de zilverkleurige bezel geeft het horloge net dat extra stoere detail.
Dit mechanisch horloge werkt niet zoals een horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zilverkleurige, schakelband die glanzend om je pols zit is 20 mm breed en sluit met een veilige vouwsluiting. Het heeft een comfortabele pasvorm.
Het horloge is waterdicht tot 20 bar, je kunt er dus mee duiken. Door het saffierglas is de wijzerplaat goed beschermd tegen krassen, wat wel zo fijn is. Plus, je hebt twee jaar garantie op productiefouten.
Dit horloge is stijlvol en ook sportief. het is perfect bij een nette, zakelijke outfit of gewoon met een spijkerbroek.