





| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Skeleton horloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat, Mechanisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Blauw |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Op zoek naar een stoere klok die ook nog eens van topkwaliteit is? Het Orient OR-RE-AT0021L horloge biedt je precies dat. Met een automatisch uurwerk is dit een degelijk Japans stukje techniek. Het deels opengewerkte design geeft je een blijk in het fijne binnenwerk aan de linkerkant van de wijzerplaat. Dit maakt het horloge extra bijzonder.
De donkerblauwe wijzerplaat met zilverkleurige accenten en Romeinse uurmarkeringen geeft een tijdloos effect. Hierdoor is het een perfecte keuze voor mannen die van klassiek met een moderne twist houden. En dankzij de subdial voor gangreserve heb je zicht op de resterende energie.
Met een stalen kast en krasbestendig saffierglas. De ronde kast meet 41 mm in doorsnede en 12 mm in dikte. De glanzende zilverkleurige schakelband maakt het plaatje compleet. En met waterbestendigheid tot 10 bar hoeft een duik geen probleem te zijn.
Draag het tijdens een diner of gewoon naar je werk voor wat extra flair. Dit horloge is ideaal voor elke gelegenheid waar je net dat beetje extra wilt uitstralen.