

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11.5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Groen |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 42 mm |
Het Orient RA-AC0F13E horloge is er voor mannen die houden van stijl en precisie. Het zilverkleurige stalen horloge heeft een ronde kast van 42 mm breed en 11,5 mm dik, en werkt op een betrouwbaar automatisch mechanisme uit Japan. De groene wijzerplaat met goudkleurige details zorgt voor een frisse en luxe uitstraling. Praktische details zoals de datumfunctie bij de 3 uur-positie maken dit horloge mooi om te zien.
De donkerbruine leren band met krokodillenpatroon geeft het horloge een elegante touch. Het horloge is waterdicht tot 5 bar. Dankzij de gespsluiting zit het horloge stevig om je pols. Draag het bij een net pak voor een zakelijke meeting of combineer met een casual outfit in het weekend. Het is altijd een stijlvolle keuze.
- SHOP MEER: TRENDJUWELIER
- SHOP MEER: HORLOGES
- SHOP MEER: HERENHORLOGES
- SHOP MEER: MERKEN
- SHOP MEER: ORIENT HORLOGES
- Schrijf de eerste review over dit product