

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia, Saffier |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Steen maat | 9 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.7 |
| Breedte (mm) | 15.5 mm |
| Hoogte (mm) | 20 mm |
Zilver en hanger, een klassieke combinatie met een twist. Deze hanger combineert een diepblauwe saffier met sprankelende zirkonia's. Een echte blikvanger voor je outfit.
De saffier is ovaal en omgeven door een halo van zirkonia's. Dit zorgt ervoor dat het licht mooi wordt gevangen en de hanger opvalt in elke situatie.
Met een breedte van 15.5 mm en een hoogte van 20 mm, is de hanger niet te groot en niet te klein. De zilveren rhodiumlaag zorgt ervoor dat hij lang mooi blijft en lekker glanst.
Gemaakt van hoogwaardig 925 zilver, past deze sierlijke hanger bij allerlei gelegenheden. Of je nu een casual outfit een upgrade wilt geven of iets bijzonders zoekt voor een feestje, deze hanger maakt het af.
Wil je iets nieuws aan je sieradencollectie toevoegen? Deze zilveren hanger met saffier is een goede keuze voor jezelf of als cadeau.