







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.04 |
| Breedte (mm) | 1.7 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Diameter (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Ovaal |
Op zoek naar een stijlvolle set gold plated damesoorbellen? Deze prachtige oorringen zijn een uitstekende keuze. De glanzende afwerking en gold plated plating maken deze set extra aantrekkelijk. Het metaalgewicht is ongeveer 2.04 gram.
Deze oorbellen zijn ingezet met zirkonia, wat voor een mooie klassieke touch zorgt. De transparante steenkleur maakt deze oorbellen perfect om te mixen en matchen met kleurrijke sieraden of om die laatste draai aan een neutrale set te geven. De slijpvorm van de stenen is ovaal.
Met hun ovale vorm trekken deze oorbellen gegarandeerd complimentjes aan! Ze hebben een hoogte van ongeveer 19 mm, breedte van 1.7 mm en diameter van ongeveer 11.5 mm. De hangerbreedte is circa 4 mm en de hangerhoogte heeft een afmeting van ongeveer 7 mm.