





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Klapsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Toermalijn |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Groen, Transparant |
| Steen carat (totaal) | toermalijn 2.60 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.6 gr |
| Hoogte (mm) | 27 mm |
| Diameter (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Ontdek de mooie groene kleur van deze gouden oorringen. De combinatie van groene en transparante tinten geven een frisse uitstraling. Deze oorbellen met edelsteen vallen op door de glanzende groene toermalijn, aangevuld met een halo van fonkelende briljant geslepen diamanten in pavézetting.
Met afmetingen van 27 mm lang en 9 mm breed zijn deze oorringen echte eye-catchers. De ovale groene toermalijn-stenen met 2.60 karaat hebben een luxe uitstraling. De briljanten voegen met hun totaal van 0.40 karaat extra schittering toe. Door de praktische klapsluiting zijn deze klapoorringen zowel stijlvol als gebruiksvriendelijk.
Deze oorringen met hangers bieden de flexibiliteit om je look aan te passen doordat de hangers eenvoudig te verwisselen zijn. Deze gouden oorringen zijn ideaal voor een chique avondje uit, maar geven ook je dagelijkse outfit net dat beetje extra. Combineer ze met een eenvoudige blouse voor een verfijnde look of draag ze naar een feestje voor extra sprankeling.