







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Smaragd |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 4 mm x 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.28 |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
Dit paar klassieke groene oorknoppen met smaragd uit de Huiscollectie is een prachtige toevoeging aan elke sieradencollectie. Met hun vintage look en 14-karaat gouden afwerking zijn ze perfect voor veel verschillende gelegenheden. Het gehalte van deze oorbellen zorgt ervoor dat ze hun mooie look geruime tijd behouden, zodat u lang van ze kunt genieten.
Deze set oorbellen is ingezet met smaragd, waardoor ze een prachtige sprankeling krijgen. De steenkleur is groen en het soort slijpvorm is een ovaalvorm. Door de smaragd 4 mm x 5 mm te maken, staan de stenen prachtig in verhouding tot de rest van de oorbellen.
De hoogte van deze elegante damesoorbellen bedraagt circa 11 mm en breedte: circa 10 mm. Ze worden mooi afgewerkt door een glanzend oppervlak en hebben een metaalgewicht van ongeveer 2.28 gram.
Bij Trendjuwelier streven we naar klanttevredenheid:
We zijn al sinds 2006 dé online juwelier in Nederland waar je terecht kan voor kwalitatieve sieraden zoals dit paar klassieke groene oorknoppen met smaragd uit onze Huiscollectie. Bestel nu en ervaar onze uitstekende service zelf!