







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.35 |
| Breedte (mm) | 2.3 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6.3 mm |
Deze schitterende parelcollier is uitgevoerd met een unieke paperclip schakel van 2.3 mm breed en vijf prachtige zoetwaterparels van 11 mm hoog en 6.3 mm breed. Met een verstelbare lengte van 42 cm tot 45 cm