

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Transparant |
| Parelgrootte (mm) | 9.5 mm |
| Breedte (mm) | 1.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 15.5 mm x 22.5 mm |
Deze 925 zilveren edelsteen collier met parel uit de Huiscollectie is een absolute must-have. De briljant geslepen edelsteen en schitterende parel maken dit collier tot een ware blikvanger. Met zijn gemiddelde draaglengte van 42 cm tot en met 45 cm, past hij bij elke outfit.
Gemaakt van hoogwaardig 925 zilver, staat dit collier garant voor duurzaamheid en langdurige schoonheid. Het sieraad wordt geleverd in een luxe sieradendoosje, waardoor het ook perfect als cadeau kan worden gegeven. Indien gewenst kunnen we het zelfs voor u inpakken in een speciale geschenkverpakking.
Bij Trendjuwelier profiteert u bovendien van de volgende voordelen:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze prachtige edelsteen collier! Bestellen gaat eenvoudig online bij Trendjuwelier, uw betrouwbare juwelier sinds 2006.