

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 7.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.6 |
| Breedte (mm) | 7.5 mm |
| Hoogte (mm) | 16.5 mm |
Deze prachtige hanger is een ware blikvanger. Het sieraad is vervaardigd uit 14-karaat goud en voorzien van een parel en een zirkonia steen. De parel heeft een doorsnee van 7.5 mm en de hanger zelf is 16.5 mm hoog. Parels worden al eeuwenlang gezien als een van de meest elegante sieraden en zijn ook nu nog helemaal trendy. Deze hanger is dan ook perfect om elke look mee te creëren, modern of klassiek.
De hanger is niet alleen stijlvol, maar ook van hoge kwaliteit. Het hangoogje is gemaakt van sterk 14-karaat goud en ook de parel is erg duurzaam. Hierdoor kunt u deze hanger iedere dag met een gerust hart dragen. Of u het nu cadeau doet aan iemand anders of aan uzelf, deze hanger zal zeker in de smaak vallen.
Bij Trendjuwelier profiteert u van de volgende voordelen:
Bestel deze prachtige parel hanger vandaag nog en voeg een vleugje elegantie toe aan uw sieradencollectie.