



| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Type Armband | Gepersonaliseerde armband, Plaatarmband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.33 |
| Lengte (cm) | 11 cm, 13 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Diameter (mm) | 6 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 17 mm |
| Vorm | Hond |
Deze gouden gepersonaliseerde armband is speciaal voor jonge avonturiers ontworpen. Het sieraad heeft een speelse uitstraling met een rechthoekig plaatje en een glanzend hondengezichtje.
Handig is de verstelbare lengte van 11cm en 13 cm. Hierdoor past de armband bij groeiende polsen. De ankerschakels geven het geheel een tijdloze look en de karabijnsluiting zorgt voor een betrouwbare afsluiting.
Belangrijke kenmerken van deze armband:
Of het nu een cadeau is of een persoonlijk sieraad, deze plaatarmband maakt elke gelegenheid bijzonder. Denk aan een verjaardag of een familiebijeenkomst. Combineer met andere eenvoudige sieraden voor een vrolijke look.