





| Brochurenummer | M100 |
|---|---|
| Brochurepagina | Pagina 8-9 |
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.77 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 44 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Vorm | Rechthoek |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 7 mm x 10 mm |
Dit prachtige gouden collier is een ware blikvanger. Het sieraad is uitgevoerd met een rechthoekige hanger, waardoor het een uniek en stijlvol uiterlijk heeft. Het collier zelf is vervaardigd van echt 14-karaat goud, wat zorgt voor een luxueuze en tijdloze uitstraling.
De draaglengte van dit sieraad bedraagt 41 cm, maar kan dankzij de extensie van 3 cm aangepast worden naar uw eigen voorkeur. Hierdoor kunt u het collier altijd op de perfecte lengte dragen. Bovendien zou er op de rechthoekige hanger een letter of (korte) tekst gegraveerd kunnen worden, wat dit sieraad extra persoonlijk maakt.
Verras uzelf of uw geliefde met dit prachtige sieraad! Het wordt mooi verpakt geleverd en indien gewenst kunt u kiezen voor cadeauverpakking. Daarnaast profiteert u bij Trendjuwelier altijd van:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze schitterende gouden collier met hanger in rechthoekvorm!