









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.15 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Grootte hanger (breedte x hoogte) | 7.5 mm x 12 mm |
Deze prachtige zilveren collier met zirkonia hanger is een perfect cadeau voor uw geliefde. De gerhodineerde afwerking geeft het sieraad een extra glans en duurzaamheid, terwijl de rechthoekige zirkonia hanger, omringd door kleinere stenen, voor een sprankelend effect zorgt.
De hanger heeft een afmeting van 12 mm hoog x 7.5 mm breed en hangt aan een ankerschakel collier met een breedte van 1 mm. Met zijn lengte van 41 cm + 4 cm extensie kunt u zelf bepalen welke lengte het beste bij u past.
Dit sieraad kan gecombineerd worden met de bijpassende ring en oorbellen voor een complete set. Het wordt geleverd in een mooi sieradendoosje, maar indien gewenst is ook geschenkverpakking mogelijk!
Bij Trendjuwelier streven we naar tevreden klanten. Mocht dit product niet aan uw verwachtingen voldoen dan kunt u het retourneren en krijgt u uw geld terug.