





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.1 |
| Breedte (mm) | 0.5 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 10 mm |
Als je op zoek bent naar een ketting met hanger die dat klassieke gevoel geeft, dan is deze gold plated ketting een mooie aanvulling op je sieradencollectie. Het goudkleurige materiaal zorgt voor een elegante uitstraling.
De ketting heeft anker schakels en is verstelbaar van 42 tot 45 cm. Het medaillon is rechthoekig met afgeronde hoeken, en heeft een zirkonia in een klauwzetting. Deze steen geeft net dat beetje extra sprankeling.
Perfect te combineren met zowel je dagelijkse outfits als voor een diner of feestje. De glanzende afwerking geeft een mooie uitstraling en de veerringsluiting zorgt ervoor dat je de ketting makkelijk om- en afdoet. De fijne schakels maken het comfortabel om te dragen.
Wil je iemand blij maken of gewoon jezelf verwennen? Deze vergulde ketting is een tijdloze aanvulling op elke sieradendoos en heeft ruimte om er iets in te doen.