







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Robijn, Opaal |
| Steen kleur | Roze, Rood |
| Steen maat | 4.5 mm, 4 mm, 6 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.12 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Deze prachtige gouden collier is een ware blikvanger. Met zijn lengte van 41 cm, 43 cm en 45 cm (verstelbaar - 3 maten) is dit collier perfect voor veel dames. De schitterende ankerschakel geeft het collier een unieke look die met veel andere sieraden te combineren is. De breedte van 1.1 mm staat mooi in verhouding tot de lengte, wat zorgt voor een harmonieuze uitstraling.
Het hoogwaardige goud heeft één van de hoogste gehaltes voor sieraden: 14-karaat. Dit garandeert niet alleen luxe maar ook kwaliteit. Het ontwerp wordt extra benadrukt door de fijne kleur rood en roze van de edelstenen opaal en robijn, ingezet in een ronde hanger met diameters van respectievelijk 4 mm, 4.5 mm en 6 mm.
Met zijn stevige veerringsluiting kunt u dit collier altijd met een gerust hart dragen. Het metaalgewicht van circa 3.12 gram zorgt bovendien voor duurzaamheid en draagplezier.
Bij aankoop ontvangt u dit collier inclusief bijpassend sieradendoosje waarmee uw nieuwe aanwinst veilig bewaard kan worden.
Als online juwelier sinds 2006 biedt Trendjuwelier een grote collectie aan verschillende sieraden van diverse merken, stijlen en materialen. Onze goede service en snelle levering worden hoog gewaardeerd door onze klanten.