







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Peridoot |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.27 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Hoogte (mm) | 7.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Dit prachtige setje damesoorbellenis uitgevoerd in 14-karaat goud. Met hun mooie groene kleur, dankzij de peridoot edelsteen, zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. Naast een mooie look is natuurlijk ook duurzaamheid erg belangrijk. Daarom zijn deze oorbellen met een gehalte van 14-karaat gemaakt. Doordat er voor een glanzend oppervlak gekozen is, is dit setje erg sprekend.
Omdat dit setje oorbellen met peridoot is ingezet, hebben ze een echt luxe design. De steenkleur is groen en heeft een briljantvorm slijpvorm toegepast op de 4 mm grote peridoot.
Doordat ze de vorm van een rondje hebben, zijn deze oorbellen extra leuk om naar te kijken. De hoogte en breedte telt ongeveer 7.5 mm respectievelijk 4 mm.