







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Citrien |
| Steen kleur | Geel, Oranje |
| Steen maat | 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.69 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Hoogte (mm) | 24 mm |
| Diameter (mm) | 3.5 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 6.5 mm |
Dit prachtige setje damesoorbellenis uitgevoerd in 14-karaat goud. Met hun mooie kleur zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. Deze oorbellen zijn niet alleen mooi om te zien, maar hebben ook een hoogwaardig gehalte waardoor ze lang met u meegaan. Met een glanzend oppervlak en een metaalgewicht van ongeveer 0.69 gram (let wel: dit is een indicatie, het precieze gewicht kan wat afwijken) zijn deze oorbellen echte eyecatchers.
Deze oorbellen zijn ingezet met citrien, wat voor een mooie klassieke touch zorgt. De steenkleur is geel en oranje, perfect passend bij zowel kleurrijke als neutrale kledingstukken! De slijpvorm die gebruikt is voor de citrien van 5 mm is briolettevorm.
De hoogte telt ongeveer 24 mm en de breedte heeft een afmeting van ongeveer 1 mm. De diameter heeft een grootte van circa 3.5 mm terwijl de hangers zelfs tot ongeveer 6.5 mm reiken.
Koop deze prachtige oorbellen nu bij Trendjuwelier en geniet van onze voordelen. Wij verpakken uw bestelling mooi en kunnen het zelfs speciaal inpakken als cadeau (aan te geven in uw winkelmandje). Bestellingen boven de €50 worden gratis verzonden.