





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Topaas |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 9.7 mm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 23 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Dit prachtige setje damesoorbellenis uitgevoerd in 14-karaat goud. Met hun schitterende kleur zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. De duurzaamheid van deze oorbellen wordt gegarandeerd door het gebruik van hoogwaardig goud en een glanzend oppervlak.
De toevoeging van blauwe topaas edelstenen geeft dit setje oorbellen net dat beetje extra en maakt ze helemaal af. Deze stenen zijn de kers op de taart, waardoor deze oorbellen altijd een girls best friend zijn!
Deze oorringen hebben een ronde vorm, wat ze tot een leuke toevoeging aan vele earparty's maakt (maar ook om los te dragen natuurlijk). De hoogte bedraagt circa 9.7 mm en de breedte telt circa 2 mm. De hangerdiameter van de oorbellen is ongeveer 23 mm.
Bij Trendjuwelier kunt u rekenen op:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze prachtige gouden oorringen met blauwe topaas edelsteen hangers!